top of page

נורית בן משה- להצליח בעולם העבודה הנוכחי

הי, כיף שהגעת לדף הזה- רציתי להציג את עצמי ומה שאני עושה באימון מנהלים ומנהיגות ובכלל בפיתוח של אנשים בארגונים. התחום הזה מרתק אותי ואני מחוברת כבר כמה שנים טובות ומבינה את האתגרים של מנהלים – חדשים וותיקים, עבודה של צוותים ועולם העבודה בכלל.
 

הערך המוסף של פיתוח מנהלים וצוותים

 

להיות מנהל, להוביל צוות או לדעת להתנהל בארגון הן משימות מורכבות, משתנות ודורשות תשומת לב. התפיסה שלי אומרת כי ניהול זה מקצוע- וכמו כל מקצוע צריך להתפתח וללמוד איך לעשות אותו נכון. אחת המטרות באימון מנהלים וצוותים או בליווי מקצועי היא קודם כל לסייע לך לראות את המציאות, את האפשרויות ואת הפערים- משם קל לנו לייצר נתיב עבודה מקצועי שיגרום לך לעשות את זה כמו שצריך.

המיומנויות שנדרשות ממנהל כיום שונות- גמישות, חשיבה אסטרטגית, אינטליגנציה רגשית, עבודה עם אנשים שונים. ביחד נוכל לזהות מה דרוש לך בתפקיד הנוכחי וגם בתפקידים עתידיים כך שהיכולות שלך יהיו נכונות למציאות המקצועית. אני עובדת עם מנהלים ברחבי העולם בארגונים שונים ותמיד מספק ראיה רחבה על דברים שקוראים בעולם ומתאימים לישראל.

NOAS0122.jpg

תעודות והכשרות מקצועיות

PCC2019
KFcert
new doc 1_1
new doc 6_1
new doc 3_1
new doc 4_1
0001 (1)
MBA CER
תעודה קורס מדריכים
0001

עם מי אני עובדת?

אני עובדת עם מנהלים בכל הרמות – מנהלים חדשים בכניסה לתפקיד, אנשים שקיבלו קידום לשלב הבא ועד לרמת הנהלה והמנכ"ל. אני רלבנטית למי שמחפש יותר- בתפקיד ובקריירה בכלל.

אם לא ברור לך על מה מתאמנים /הסדנאות שלי עוסקות בהן ריכזתי את הנושאים שהם הנושאים הכי נפוצים בשיחות שלי עם מנהלים:

  • איך מתמודדים עם הצורך להיכנס במהירות לתפקיד ניהולי חדש ?

  • מהי הדרך הנכונה לגבש צוות ולהפוך להיות מנהל פרו-אקטיבי- במיוחד בצוותים וירטואלים.

  • מה נחשבת הצלחה ברמות בכירות של ניהול? ואיך מפתחים מיומנויות למנהלים בכירים?

  • איך מנהלים נכון את הקריירה ?

הכלים שלי באימון מנהלים וצוותים:

עם תואר שני במנהל עסקים יחד עם שנות ניסיון כמנהלת ויועצת בארגונים שונים- זה הבסיס שלי להבין "שיחה ארגונית". אבל זה ממש לא הספיק בשלב שבו החלטתי להקים את עסק הבוטיק שלי.

לכן, המשכתי וממשיכה להכשרות וקורסים שונים חלקם בחו״ל- הסמכה באימון  דרגת מאמנת בכירה ומדריכה בלשכת המאמנים, דרגת PCC- מאמנת מקצועית מטעם הפדרציה הבינלאומית לאימון -ICF. מאבחנת של אינטלגנציה רגשית, בוגרת קורס מנהיגות בארה"ב, מנחה מוסמכת בתוכנית המנהל כמאמן, מאבחנת מוסמכת של שאלוני 360 Korn Ferry  והרשימה כל הזמן משתכללת...

​מה התועלת לך ?

מציאות ארגונית כוללת זויות שונות והנסיון והרקע המקצועי שלי משלבים כל זאת כך שתמיד שיחה בנושאים ניהוליים היא עמוקה יותר ורואה את כלל הנסיבות והקשרים הקיימים.

 

איך זה עובד?

בגלל שהעולם היום כל כך נגיש - הכל אפשרי- להיפגש באופן אישי, בטלפון, בסקייפ או ב-  Zoom בקיצור איך שנח לך ולי.

אני תמיד מתחילה בשיחה ראשונה לא מחייבת - להבין מה צריך, לראות שיש לנו כימיה ושאני האדם הנכון . בדר"כ החושים שלי עובדים נכון :-). אם החלטנו שכן- יוצאים לדרך במפגשים אחת לשבוע או בתדירות נמוכה יותר. נתחיל בהבנת הצורך, המקום בו את.ה נמצאים ומה רוצים שיהיה. לפעמים לא יודעים מה רוצים וגם זה בסדר- אז נתחיל בלברר כדי להגיע לתשובה.

בהנחיה בארגונים זה גם עובד ככה (רק ברמה של הארגון והקבוצה)- יושבים להגדיר צרכים ואוכלוסיה לברר קשיים ומטרות- ומשם-לפתח חוויה כיפית ומלמדת למשתתפים.

 תוכלו לקרוא עוד איך נראה היום שלי גם בפוסט הזה 

נו אז קדימה בואו נדבר

  • gray mail
  • gray whatsup
bottom of page