אבטיח כיס לניהול

פודקאסט בנושאי אימון מנהלים וניהול 

אבטיח שקוף.png
נורית בן משה ודקל אסף

פודקאסט בנושא ניהול , אימון מנהלים ופיתוח אנשים. מתמקד בהנעת עובדים ובקשר בין מנהלים בארגון לצוותים שלהם וצוותים אחרים בארגון. איך לשמר עובדים, איך לגייס ומה עובד לנו ומה לא

למה אבטיח כיס ?

טעות הקלדה.. כך נולד השם, עשינו סיעור מוחות לגבי השם תוך כדי כתיבה - ואחד מהם יצא אבטיח כיס (בטעות הקלדה בוואסטאפ). אמרנו יאללה.. הולכים על זה.. כי אבטיח יש לו כל מיני טקסטורות.. וכדי להפוך אותו למשהו בכיס- זה וואחד אתגר..

וזה הרעיון שלנו - לקחת משהו מורכב וגדול ולקבץ אותו לשיחה פשוטה וקצרה בינינו.

 
 

נורית בן משה, מחוברת לנושא הניהול והפיתוח המקצעי תקופה ארוכה (בוא נאמר מעל ל-20 שנה). בין שלל הדברים שעשיתי ועושה – ניהלתי הובלתי, מנכ"לתי, ייעצתי, הנחתי אימנתי מבלוגלת די קבועה (אפשר להציץ בבלוג שלי - מנהילוג)  ובעיקר- נהנית לעבוד עם מנהלים. לבד ובקבוצה, פנים אל פנים או באופן וירטואלי בשותפויות או בעצמי..

לומדת בלתי נלאית בתחום וכל הזמן עסוקה בשאלה מה דרוש עכשיו? ואיך עושים את זה טוב וכייפי (כן כייף זה דבר שחשוב לי בעבודה עם מנהלים).

ברמה האישית – נשואה ל.. אמא של.. חברה וקולגה. מגדלת את.... חובבת סיינפלד ידועה, וגם שיחות עומק ולפלוש למטבח בסוף שבוע כדי לארגן הפקות אוכל משפחתיות (עד כה לא נרשמו תלונות בנושא).

קצת עלינו

WhatsApp Image 2019-12-09 at 23.42.27.jp

 רצינו גם להגיד תודה
לנטלי יעקובי
שעצבה לנו את הלוגו החמוד לפודקאסט 

דקל אסף, כלכלן בהשכלה טכנולוג בנשמה ומשלב את שניהם כמנהל בחברת היי טק. אוהב למצוא גורמי מוטיבציה אצל אנשים ונהנה לראות אחרים מצליחים, עם דגש לתכנון נכון ובקרה לאורך הדרך. מאמין גדול בהובלת אנשים להגשמת חזון על פני ניהול משימתי וכל הזמן חוקר את המרחב הניהולי והדרך הנכונה להשאת תשואה בארגונים. 
אוהב מוזיקה מושבע וזוכה קבוע בתואר השומע האקלקטי במשרד, כל הזמן חושב חיובי ומעדיף תמיד פתרונות שאומרים איך כן על פני למה לא.
נשוי לאישה מדהימה ואבא לשתי בנות וחתולה שמשמשות לי מודל לחיקוי והערצה. חפץ חיים, אוהב ימים. איש.

מנהלים כמוך התעניינו  גם ב:

מארגז הכלים שלי...

הורדה תתאפשר לאחר רישום קצר לאתר