top of page

אימון מנהלים, קואצ'ינג

אם גם לך יש הרגשה שמשהו חסר בעבודה עם אנשים, שתהליכים ודברים שהיו מתאימים פעם כבר לא בדיוק מרגישים נכון לתקופה ולאתגרים הנוכחיים ובטח שלא לקצב השינויים והאירועים- יש לי  תשובה- אימון מנהלים (קואצ'ינג). זוהי כיום  כיום אחת מהשיטות הכי נפוצות בארגונים מובילים בארץ ובעולם- זו דרך מהירה ופשוטה עבורך להתפתח באופן מקצועי , לקחת את המנהיגות שלך למקום עוצמתי ולהשפיע. במחקר שבדק תוצאות של מחקרים רבים בתחום  התברר כי אימון  מנהלים משפיע באופן חיובי על התוצאות הארגוניות בינהן מיומניות, אפקטיבות  והשגים של אנשים בארגון.

איך אימון מנהלים (קואצ'ינג)  יכול לעזור לך?

אחרי יותר מ-10,000 שעות של אימון מנהלים, למדתי שיש כמה סוגיות שמטרידות מנהלים, והן מתחלקות לפי המיקום הניהולי:

 • מנהלים חדשים מתקשים לעשות את המעבר ממצב של Hand -on לניהול של אנשים שלא כולל התערבות בדרך שבה הם עובדים, הנושא של שיחות משוב (פידבק) הוא אתגר וגם השאלה כיצד לייצר הצלחה בצוות.

 • מנהל קבוצות/מחלקות (דרג הביניים של מנהלים)- מתרכז פעמים רבות בתהליך אימון מנהלים בשאלה- כיצד אני מנהל את המנהלים שלי? איך לתרגם את הציפיות והאסטרטגיה הארגונית למטה, למנהלים שאני מנהל וכיצד להשפיע עליהם להיות מנהלים משמעותיים לצוות שלהם. פיתוח של מיומנויות לקראת קידום ושאלות של מיתוג עצמי במערך הארגוני/בתעשייה.

 • מנהלים בכירים (כולל מנכ"לים)עוסקים בשאלות של הובלת שינוי בארגון, התאמת הארגון לשוק המשתנה והפיכתו לארגון  אג'ילי וכיצד יוצרים השפעה ומסרים משמעותיים בארגון.

 

אימון מנהלים, מאפשר לך להסתכל ולהבין את המציאות לא ממקום של "הגב אל הקיר" אלא דווקא באופן פרו-אקטיבי, מתוכנן  ומתוך למידה והתפתחות שלך. ​בשביל  להצליח צריך להתרגל למציאות שמציעה לנו אפשרויות חדשות ולדעת לספוג תפיסות שמתאימות לעולם העבודה החדש. 

עם מה יוצאים מתהליך אימון מנהלים?

 • פיתוח יוזמה  ולקחת סיכון תוך שמירה  על איזון ויציבות.

 • חיזוק של יכולת הניהול שלך שמשלבת אמפתיה עם הובלה והכוונה.

 • שינוי בדרך שלך לעבוד עם אנשים באופן מותאם וחדש תוך פיתוח מנהיגות אחרת.

 • בהירות- מה סגנון הניהול שלך, מה נכון לארגון ולמצב- ואיך לשלב בין השניים.

 

אם ההבנה כבר קיימת אצלך-שניהול זה דבר שצריך לפתח ולצמוח אליו וחשוב לך להצליח בתפקיד הנוכחי וגם לחשוב על הדבר הבא-  כנראה שזה הזמן לקחת החלטה ולהתחיל תהליך אימון ניהולי מותאם לך.

מה הם 5 המשובים הכי נפוצים באימון מנהלים שאני מקבלת?

 • עשית לי סדר 

 • גרמת לי לראות דברים אחרת

 • המשימות השבועיות עזרו לי לייצר שינוי 

 • כל שיחה נתנה לי תובנות חדשות לגבי ניהול

 • התהליך הזה שיפר באופן משמעותי את הניהול שלי​

נורית בן משה מדגימה אימון מנהלים ם

איך אימון מנהלים עובד?

בתהליך אימון מנהלים יש תמיד כמה שלבים כדי להגי למטרה:

 • זיהוי- איך נראית הסביבה הניהולית שלך, מה האתרים בעבודה עם אנשים? במשימות? ביחסי העבודה שיש לך עם קולגות ? 

 • נעבור לקביעה של מטרות ספציפיות ונבנה תכנית עבודה ליישום - כך שמהפגישה הראשונה  אפשר להתחיל לעשות דברים אחרת.
  כן, בכל מפגש יהיה משהו שאפשר להתחיל ליישם בעבודה באופן מיידי- כי זה כל הרעיון ! תהליך עבודה שישר מקושר למציאות שלך ומשפר באופן מיידי את ההתנהלות ואת מערכות היחסים.

 • תוכנית התפתחות להמשך כדי להיות מעודכן גם הלאה- קביעה של יעדים לטווח קצר או ארוך, תלוי בשאיפות שלך.

מנהלים כמוך התעניינו  גם ב:
מארגז הכלים שלי...

הורדה תתאפשר לאחר רישום קצר לאתר

כתבו לי

Robert , VP Product

I have worked  on my qualities of leadership-mainly on providing more space for my team to step into and perform. My focus of my leadership is on offering coaching, consulting and brain storming process, rather than telling them what to do. Encouraging the team to think about the what and how to get results.  This has worked significantly -people really responding to this environment and I get a lot of positive feedback. This coaching process was valuable and transformed me in so many ways and absolutely it was a joy working with you and feel your enthusiasm as the wind beneath my wings. M.A BP UK, 2019

ע. מנהלת שיווק 

היי נורית,

רציתי להודות לך גם בכתב על הליווי הצמוד והפורה.

אני לוקחת איתי להמשך את ארגז הכלים שנתת לי, בטוחה שאמשיך לצמוח איתו.

תודה רבה!

bottom of page