אימון קריירה

העולם משתנה, מה זה משתנה? טס לנו לכל מיני כיוונים. קריירה היא כבר לא מה שהיה פעם. התרגלנו לדבר על 'משבר גיל הארבעים'- שלב חיים שאדם מתחיל לשאול את עצמו- זו הקריירה שאני אוהב? זה מה שבא לי לעשות?

איך עושים את זה ?

ההחלטות שלך הם שילוב של מה מעניין אותך, מה האמונה שיש לך לגבי עצמך וכמובן תכלס- מה עושים.

 

אם עדיין דברים לא ברורים - יש קובץ להורדה חינמית 

לזיהוי יכולות ומיומניות בעצמך 

או לשלוח לי הודעה ונדבר

אז זהו שהאמת שזה השתנה- הרבה אנשים לומדים משהו אחד ואז מגלים שלא מתאים להם, או עובדים כמה שנים בארגון ומרגישים שזה לא מעניין יותר- לא בא להם לקום בבוקר וללכת לעוד יום עבודה. 

זה השלב שמשכורת, וטייטלים מפוצצים וכרטיס סיבוס כבר לא ממש מספיקים. הם רוצים לקום עם תשוקה- לעשות משהו שהוא מעניין להם שהם יכולים להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי.

אם התשובות האלו גורמות לך להבין שזה הזמן לבדוק מה אפשרי- אימון קריירה הוא מסלול בדיוק עבורך.

בסדרה של מספר מפגשים - נזהה ביחד מה מושך אותך? מה החוזקות שלך? איך לנצל את הנסיון שצברת כדי להחליט מה השלב הבא ומה המשמעות של כל בחירה. בעיקר- תיווצר לך בהירות מה באמת גורם לך לקום כל בוקר עם חיוך. 

אנשים שצפו בדף הזה

התעניינו גם ב:

כתבו לי

Nurit's coaching was excellent and it triggered the right questions to be considered & answered on the back of the material.  Nurit's guidance was particularly useful in instilling discipline on focussing on how to use the program for what I can do and to put to one side what others can/cannot do with regards to my development.  This was particularly appreciated.  In the latter sessions, Nurit was also equally disciplined in coaching me with respect to my aspirations which lie beyond the organisation.